GARNEK RZYMSKI KLASYCZNY Powiększ do pełnego rozmiaru

Garnek rzymski klasyczny 4L

Wspaniały, spory klasyczny gliniany garnek rzymski do pieczenia, z pokrywą

Więcej szczegółów

H3

Stan: Produkt chwilowo niedostępny.


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

119,00 zł

OPIS PRODUKTU

Garnek jest ręcznie gładzony, doskonałej jakości. Bardzo wygodny w użytkowaniu. Dzięki wyjątkowemu kształtowi idealnie będzie nadawał się do pieczenia mięs, drobiu w całości, zapiekanek.

Garnek ma pokrywę z wygodnymi uchwytami po bokach, wykonany jest z niezwykłą starannością. Przepiękne ornamenty nadają garnkowi wyjątkowy wygląd. Garnek ten powstaje w Transylwanii, z gliny wydobywanej ręcznie, w węgierskiej rodzinnej firmie o bogatych tradycjach garncarskich. 

Można w nim piec zarówno w piekarniku jak i w piecach w ogrodzie. Jeśli użyjemy metalowej podstawki, to można także w nim gotować na kuchence gazowej, wcześniej dokładnie czytając instrukcję z ważnymi wskazówkami.

wymiary: 22 x 30 x 13 cm,
pojemność samego dołu: 2,5 litra
pojemność z pokrywą: 4 litry

Niesamowite dzieje siedmiogrodzkich Węgrów, targanych losami i historią, powodują, że swej pracy oddają serce i duszę. We wszystkich garnkach rzymskich i glinianych formach czuć to wielkie zaangażowanie, i każdy z tych produktów jest niezwykły. Marka Vitos Keramia pochodząca z Transylwanii, to najlepszy z możliwych wyborów.

 

 

Napisz swoją recenzję

Garnek rzymski klasyczny 4L

Garnek rzymski klasyczny 4L

Wspaniały, spory klasyczny gliniany garnek rzymski do pieczenia, z pokrywą

Napisz swoją recenzję

4 Inne produkty w tej samej kategorii: