Wędzarnie Turystyczne - Przenośne


Wędzenie często kojarzy nam się z posiadaniem dużej wędzarni, która ze względu na swoje gabaryty jak i wagę użytkowana jest tylko w warunkach domowych, czyli w ogrodzie bądź na tarasie. Kto sam wędzi wie co to smak swojskich wyrobów. Podczas różnych wyjazdów rodzinnych niejednokrotnie taka osoba tęskni za świeżo uwędzoną szyneczką czy łososiem.

Kiedyś może i kojarzyło nam się wędzenie tylko w zaciszu domowym, teraz może być inaczej. Podczas urlopu czy wyjazdu nad wodę mamy taką możliwość, że możemy zabrać ze sobą wędzarnię turystyczną.

Jest to naprawdę fajna sprawa, nie tylko dlatego, że taka wędzarnia zajmuje mało miejsca w samochodzie, ale dlatego, że można świeżo złowioną rybę w łatwy sposób uwędzić i delektować się jej smakiem podczas odpoczynku.

Do wyboru mamy wędzarnie teleskopowe, które po rozłożeniu osiągają wysokość 1 metra.

Są to wędzarnie tzw. Kubełkowe jak np.

Wedzarnia Profiton MAX,

wedzarnia profiton max

Wędzarnia Profiton MAX EXTRA.

wedzarnia profiton max extra

Inną fajną wędzarnią turystyczną jest

Wędzarnia Profiton MAX 2,której nie składamy teleskopowo tak jak poprzednie, natomiast posiada drzwiczki otwierane z przodu co jest jej też dużą zaletą. Wielkość nie jest problemem, ponieważ wysokość 80 cm do transportu nie stanowi kłopotu.

wedzarnia profiton max 2

A jak już jest bardzo ograniczone miejsce w bagażniku możemy poratować się

Wędzarnią Domową Profiton MINI, która zasilana jest paliwem turystycznym. Natomiast czas wędzenia ryb to zaledwie 15-20 minut.

wedzarnia domowa profiton mini

Także wybór jest dość duży należy tylko wybrać odpowiednią dla siebie.

 

Autor: Bogusława Tomczyk