Wędzarnie domowe Bradley Smoker

Bradley Smoker to wędzarnie które przetrwają każdą próbę czasu. Łatwe w użyciu, światowej klasy wędzarnie do żywności, dające bardzo dobre rezultaty. Unikalny automatyczny system podawania umożliwia załadowanie brykietu wędzarniczego na dziesięć godzin pracy wędzenia. Zastosowane dwa oddzielne kontrolowane grzałki elektryczne (jedna w komorze wędzarniczej, druga w generatorze dymu) umożliwiają wędzenie na zimno i na gorąco jak w piekarniku.

Wędzarnia może posłużyć jako osuszacz do wędlin, świetnie sprawdzi się też do suszenia owoców warzyw i grzybów.

Generator dymu

Generator dymu ma zdejmowany panel boczny ułatwiający czyszczenie i konserwację zapobiegawczą, dzięki czemu wydłuża się żywotność wędzarni. W pełni izolowane drzwi z magnetycznym zamknięciem wykonane wewnątrz ze stali nierdzewnej ułatwiają czyszczenie i utrzymują szczelność komory.

Tych kilka wyróżnionych funkcji i wiele innych sprawiają, że wędzarnie Bradley Smoker są idealne do tworzenia wyśmienitych potraw we własnym domu, aby cieszyć się wyśmienitym smakiem, który nadaje im wędzenie. Wędzarnie Bradley Digital Smoker oferują łatwy i przyjemniejszy sposób automatycznego wędzenia i piczenia na świeżym powietrzu.

Zestaw do wędzeni Borniak 70 - zapraszmy do zapozniania się z produktem.